Z nożem w dłoni napadł na sklep w Jarosławiu. Policja poszukuje sprawcy [AUDIO]

2020-09-15 15:33 mj
policja
Autor: podkarpacka.policja.gov.pl

Miał na twarzy maseczkę ochronną, a w dłoni trzymał nóż. Ekspedientce zabrał pieniądze i uciekł. Teraz poszukuje go jarosławska policja

Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy poszukują mężczyzny, który 12 września około godziny 14.40 dokonał rozboju w jednym ze sklepów przy ulicy Limanowskiego w Jarosławiu. Zamaskowany mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem, ukradł z kasy pieniądze.

Komenda Powiatowe policji w Jarosławiu opublikowała zdjęcie z monitoringu z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawcy.

KPP Jarosław
Autor: KPP Jarosław

Jarosław: groził nożem ekspedientce

- Jest to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu 170-175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy czarne krótkie, oczy ciemne. Ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne krótkie spodenki oraz białe sportowe buty. Na twarzy miał założoną czarną maseczkę.  Mężczyzna posiadał  tatuaże na prawym i lewym ramieniu – poinformowała Anna Długosz, oficer prasowy jarosławskiej policji.

POSŁUCHAJ: Z nożem w dłoni napadł na sklep. Mówi Anna Długosz z jarosławskiej policji

Jarosław: policja poszukuje sprawcy rozboju

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod nr telefonu 47 8241 310 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym jarosławskiej komendy pod nr telefonu 47 8241 322.

Strażnik miejski wskoczył do śmietnika by odzyskać portfel starszej pani