Wybierz to co najlepsze dla twojego samochodu!

2020-02-26 9:09
Silnik
Autor: mat.prasowe

Auto na Gaz Mariusz Łaba to autoryzowany serwis w Przemyślu, który od piętnastu lat montuje i serwisuje instalacje gazowe LPG. Na rynku wyróżnia się profesjonalizmem, który został potwierdzony przez producenta instalacji STAG.

Głównym założeniem firmy Auto na Gaz jest przede wszystkim dbałość o najlepszej jakości produkty renomowanych marek i zminimalizowanie kosztów eksploatacji pojazdu. Dlatego firma montuje instalacje z sekwencyjnym wtryskiem, który jest najlepszym systemem zasilania pojazdu alternatywnym paliwem. Sekwencyjny wtrysk gazu dawkuje paliwo gazowe w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i w odpowiedniej porcji potrzebnej do poprawnej pracy silnika. Na tym jednak nie koniec, bo w ofercie Auto na Gaz znajdziecie również możliwość napełnienia klimatyzacji.

Co jeszcze znajdziesz w ofercie Auto na Gaz:

  • pełny serwis instalacji gazowych,
  • wymianę i regenerację reduktorów,
  • wymianę przeterminowanych butli,
  • przeglądy eksploatacyjne,
  • geometria kół w 3D.

 Dlaczego geometria kół jest tak ważna?

Właściwie ustawiona geometria kół jest szczególnie ważna jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, to od niej zależy dobre i pewne prowadzenie samochodu. A w Auto na Gaz geometria kół następuje w technologii 3D. Na kołach samochodu montowane są głowice pomiarowe. Całe badanie odbywa się za pomocą bardzo czułych kamer. Obserwują one w czasie rzeczywistym zamontowane na aucie głowice i analizują ich pozycję. Zarejestrowany pomiar wysyłany jest do komputera, który tworzy trójwymiarowy „obraz” pozycji kół i w odpowiedni sposób korekty ich geometrii.

Więcej informacji znajdziesz >>tutaj<<.

 

Auto na Gaz Mariusz Łaba

ul. Lenartowicza 8

37-700 Przemyśl

tel: 16 670 11 64

e-mail: biuro@autogazprzemysl.com.pl

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE