Tragiczny wypadek w Zadąbrowiu. 18-latek przejechał leżącego na drodze mężczyznę

2021-07-16 11:32
Tragiczny wypadek w Zadąbrowiu. 18-latek przejechał mężczyznę
Autor: Podkarpacka Policja

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zadąbrowie. Młody kierowca, który kierował audi najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Życia pieszego nie udało się uratować. 18-latek był trzeźwy.

Do tragicznego zdarzenie doszło wczoraj przed godzina 22.00. Dyżurny przemyskiej jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zadąbrowie. Jak czytamy na stronie przemyskiej policji: ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący audi na nieoświetlonym odcinku drogi, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę – informują policjanci.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpackie. Przekroczyli polską granicę w arbuzach, pieszo i na kolanach

Mężczyzna zmarł, kierowca był trzeźwy

Niestety życia pieszego nie udało się uratować. W wyniku doznanych obrażeń i mimo podjętej reanimacji, 50-letni mieszkaniec Zadąbrowia zmarł. Policjanci ustalili, że 18-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, kierujący audi, był trzeźwy. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Jak czytamy na facebookowym profilu OSP w Orłach strażacy ochotnicy udzielali wsparcia psychicznego młodemu kierowcy.

- Działania naszych strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy ZRM przy poszkodowanym, udzieleniu wsparcia psychicznego kierowcy - informuje OSP w Orłach.

Odebrała złodziejom torebkę. "Wbiłam im szpony"
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE