Policja wspólnie ze Strażą Leśną złapali kłusownika! Mężczyzna zastawiał wnyki na zwierzynę

2021-04-14 16:05
Policja wspólnie ze Strażą Leśną złapali kłusownika! Mężczyzna zastawiał wnyki na zwierzynę
Autor: KMP Przemyśl

Policjanci z Komisariatu Policji w Dubiecku wspólnie ze Strażą Leśną krośnieńskiego Nadleśnictwa Krasiczyn, po raz kolejny zatrzymali kłusownika. Tym razem okazał się nim być 74-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Wnyki ujawniono na terenie leśnych działek należących do mężczyzny i w jego domu.

Wspólne patrole policjantów z przedstawicielami Straży Leśnej po raz kolejny przyniosły efekty. W tym przypadku wspólna praca policjantów oraz strażników leśnych pozwoliła wytypować i doprowadzić do zatrzymania kłusownika, którym okazał się 74-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego.

Sąsiadka terroryzuje osiedle

POLUB NASZ NOWY FANPAGE NA FACEBOOKU!

Policjanci na terenie działek leśnych należących do mężczyzny ujawnili metalowe wnyki. Podczas przeszukania domu kłusownika, zabezpieczono dodatkowo niebezpieczne urządzenia na zwierzynę.

Policjanci przypominają, że pozyskiwanie zwierząt w ten sposób jest niedopuszczalne i jest przestępstwem. Policja ustala czy kłusownik nie pozyskiwał w ten sposób zwierzyny wcześniej. Sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy weźmiesz udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego 2021
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE