Po raz czwarty w tym roku policjanci zatrzymali 37-latka za jazdę pod wpływem

2020-09-01 18:47
Alkohol
Autor: pixabay

Tym razem alkomat wykazał u mężczyzny 3,5 prom. alkoholu. To nie koniec. Nie dość, że mężczyzna został zatrzymany po raz czwarty, to dodatkowo okazało się, że do 2025 roku ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów!

Lubaczowska policja poinformowała dzisiaj, że 37-latek został zatrzymany w ubiegły piątek przed godziną 6 w Oleszycach w powiecie lubaczowskim.

- Policjanci lubaczowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego osobowym oplem. Badanie stanu trzeźwości 37-letniego mieszkańca gminy Wiązownica wykazało w jego organizmie prawie 3,5 promila alkoholu - poinformował Mateusz Maź, oficer prasowy komendy powiatowej.

Prowadził mimo zakazu sądowego

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że to nie pierwszy taki przypadek 37-latka. - Mężczyzna, od początku tego roku, na terenie powiatu lubaczowskiego, był zatrzymywany do kontroli drogowej kilka razy, zawsze był nietrzeźwy. W piątek został zatrzymany po raz czwarty - zaznaczył Maź. Okazało się także, że zatrzymany, posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący go do 2025 roku.

Opel został odholowany na parking strzeżony, a 37-latek, za kierowanie po raz kolejny w stanie nietrzeźwości i za złamanie zakazu, odpowie przed sądem.

Strażnik miejski wskoczył do śmietnika by odzyskać portfel starszej pani
Posłuchaj, które produkty zawierają łatwo przyswajalne żelazo. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE