Pijany kierowca koparki uszkodził dwa samochody i motocykl [ZDJĘCIA]

2022-05-17 11:34

Pijany kierowca koparki doprowadził do kolizji w Jarosławiu. Tamtejsi policjanci zatrzymali nietrzeźwego 49-latka, który mając blisko 2 promile, uszkodził dwa samochody i motocykl. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po godz. 17.00 w Boratynie doszło do kolizji drogowej. Wezwani policjanci wstępnie ustalili, że podczas jazdy kierowca koparki, 49-letni mieszkaniec gminy Chłopice, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka chryslerem. Następnie samochód został zepchnięty koparką, na jadącego za nim fiata punto, a ten najechał na jadący za nim motocykl marki Junak.

Policyjny pościg za Włochem na motorze. Nie miał prawa jazdy i przejechał na czerwonym

Kierowca koparki miał 2 promile alkoholu

Do szpitala został przewieziony kierowca samochodu marki Daimler Chrysler. Pozostali uczestnicy nie doznali obrażeń.

- Pracujący na miejscu funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 49-latka. Jak się okazało, miał on prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – informuje jarosławska policja.

Teraz odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i kierowanie pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE