Pijana kobieta niemal doprowadziła do tragedii! Tłumaczyła, że tylko JADŁA OWOCE!

2021-09-06 14:27

Pijana kobieta, która jechała oplem, jadąc ul. Opalińskiego w Przemyślu, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w drzewo, które spadło na inny pojazd. Następnie auto przejechało przez chodnik i zatrzymało się na innym drzewie. Policjanci wstępnie ustalili, że kobieta miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Oprócz niej, w samochodzie był 12-letni chłopiec.

W piątek tuż przed godz: 21, policjanci z przemyskiej komendy interweniowali w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Opalińskiego w Przemyślu. - Na miejscu mundurowi ustalili, że kierująca oplem 44-letnia mieszkanka Przemyśla, jadąc ul. Paderewskiego, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo, które przewróciło się na inny pojazd marki Suzuki. Następnie samochód przejechał przez chodnik i zatrzymał się na kolejnym drzewie. W pojeździe, oprócz kierującej znajdował się jej 12-letni syn czytamy na stronie przemyskiej policji.

CZYTAJ TAKŻE: Medyka: Cedra znów wywąchała papierosy

Tłumaczyła, że jadła owoce...

Na szczęście, w suzuki, na które spadło drzewo nie było nikogo, a pasażerce opla i jej pasażerowi nic się nie stało. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że kobieta miała w organizmie ponad 1,5  promila alkoholu. Kierująca oplem zaprzeczyła, aby piła wcześniej alkohol, tłumaczyła, że jedynie jadła owoce. Policjanci wyczuwali od kierującej woń alkoholu, dlatego zdecydowali o zatrzymaniu prawa jazdy. Pobrano od niej też krew do badań.

Jeśli podejrzenia policjantów potwierdzą się, kobieta będzie odpowiadała nie tylko za spowodowanie kolizji drogowej, ale także za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu jej syna.

Dziecko zadławiło się lizakiem, życie uratował mu policjant
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE