Nowa nawierzchnia na Orliku przy ul. Dworskiego w tym tygodniu!

i

Autor: Kamil Krukiewicz/ UM Przemyśl

Nowa nawierzchnia na Orliku przy ul. Dworskiego w tym tygodniu!

2022-03-28 13:31

W ubiegłym tygodniu prezydent Przemyśla z współpracownikami przyglądali się pracom wykończeniowym przy układaniu nawierzchni na boisku Orlik przy ulicy Dworskiego. Po przerwie zimowej wykonawca prac wznowił prace. Jak czytamy na stronie miasta, te mają zakończyć się w tym tygodniu.

Po przerwie zimowej wykonawca robót firma „InterHall” Sp. z o.o. z Katowic w dniu 17 marca wznowiła prace związane z ułożeniem na boisku  nawierzchni syntetycznej ze sztucznej trawy – informują urzędnicy. Całość inwestycji obejmowała:

  • demontaż i powtórny montaż sprzętu sportowego (bramki),
  • rozebranie nawierzchni ze sztucznej trawy wraz z zasypką i granulatem SBR o pow. 1.860,0 m2,
  • wywóz i utylizacja rozebranej nawierzchni z trawy sztucznej,
  • wyrównanie istniejącej podbudowy z uzupełnieniem ewentualnych ubytków,
  • dostawa i rozłożenie nowej nawierzchni syntetycznej ze sztucznej trawy o pow. 1.860,0 m2 wraz z wklejeniem linii boiska w kolorze białym i żółtym oraz zasypem piaskiem kwarcowym i granulatem gumowym EPDM.

CZYTAJ TAKŻE: Kwalifikacja wojskowa w Przemyślu rusza w kwietniu. Kto zostanie wezwany?

Nowa nawierzchnia Orlika jeszcze w tym tygodniu

W ubiegłym tygodniu postępom prac przyglądali się prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, naczelnik Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiej w Przemyślu Beata Bielecka, radni miejscy Regii Civitas Robert Bal i Bartłomiej Barczak Jak dalej czytamy na stronie: "prace zakończą się prawdopodobnie 31 marca", czyli w najbliższy czwartek.

Jak wygląda pomoc na granicy? (Medyka)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE