Na Rynku Starego Miasta w Przemyślu już w piątek rozpocznie się Wielkanocny Jarmark

2021-03-23 11:32
 Wielkanoc 2021
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Urząd Miejski w Przemyślu zaprasza wystawców i mieszkańców na tegoroczny III Przemyski Jarmark Wielkanocny. Od piątku 26 marca do niedzieli 28 marca na Rynku Starego Miasta będzie można kupić wielkanocne rękodzieła. Będą również stoiska gastronomiczne.

Tegoroczne święta, tak samo jak te poprzednie będą inne od tych, które pamiętamy jeszcze sprzed pandemii. Jednak, jak czytamy na portalu Urzędu Miejskiego w Przemyślu, organizatorzy III Przemyskiego Jarmarku Wielkanocnego chcą sprawić, by ten czas był mimo wszystko piękny, rodzinny i szczęśliwy.

- Dziś jeszcze nie wiemy, co przyniesie nowy dzień. Czy obowiązujące obostrzenia zostaną utrzymane, zniesione, czy pojawią się nowe, bardziej wyśrubowane restrykcje. Mimo wszystko chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w dorocznym Przemyskim Jarmarku Wielkanocnym – czytamy.

Co będzie można kupić?

Na Rynku Starego Miasta w dniach 26-28 marca od godziny 10-19 swoje produkty będą wystawiać artyści, rękodzielnicy i sklepikarze, którzy w swojej ofercie mają, m.in.: pisanki, stroiki, koszyki, palmy wielkanocne, wyroby ceramiczne, biżuterię, świąteczne serwetki i obrusy, kartki wielkanocne, dekoracje i kwiaty oraz inne przedmioty związane z wiosną i Świętami Wielkiejnocy.

Robert Lewandowski odznaczony przez prezydenta
Sonda
Koronawirus. Czy uważasz, że zamknięcie Polski z uwagi na pandemię COVID-19 jest konieczne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE