Kobieta ukradła portfel lekarzowi. Wykorzystała moment, gdy wyszedł z gabinetu

2021-07-16 11:43
Kobieta ukradła portfel lekarzowi. Wykorzystała moment, gdy wyszedł z gabinetu
Autor: KPP Jarosław

Policjanci z policji w Pruchniku ustalili, kto okradł lekarza miejscowej placówki medycznej. 57-letnia mieszkanka gminy Pruchnik, pod nieobecność medyka, weszła do gabinetu skąd ukradła portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi. Kobieta usłyszała już zarzuty. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, lekarz z przychodni znajdującej na terenie gminy Pruchnik, powiadomił miejscowych policjantów o kradzieży z gabinetu portfela z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi. Z treści zawiadomienia wynikało, że do kradzieży miało dojść podczas nieobecności medyka w gabinecie.

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek w Zadąbrowiu. 18-latek przejechał mężczyznę

Policjanci znaleźli portfel w koszu

Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania aby ustalić kto jest odpowiedzialny za ten czyn. Portfel z dokumentami został znaleziony w przychodni w koszu na śmieci. Ustalenia policjantów doprowadziły ich do kobiety, która w tym dniu była w przychodni. Jak się okazało, to właśnie 57-letnia mieszkanka gminy Pruchnik ukradła z gabinetu lekarskiego portfel. Kobieta zabrała z niego pieniądze, a portfel wyrzuciła do kosza. Mieszkanka gminy Pruchnik usłyszała zarzuty kradzieży. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Odebrała złodziejom torebkę. "Wbiłam im szpony"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE