JAROSŁAW: Kradł drewno z lasu. Wpadł na gorącym uczynku

2021-12-03 14:26
Kradł drewno z lasu. Wpadł na gorącym uczynku
Autor: KPP Jarosław

Mieszkaniec gminy Laszki odpowie za kradzież drzewa z lasu. Podczas wspólnej kontroli lasu, prowadzonej przez policję i straż leśną, mundurowi zobaczyli ubranego na czarno mężczyznę, który załadował drzewo na przyczepkę i ruszył w stronę posesji. 41-latkowi grozi nawet pięć lat więzienia.

Kilka dni temu, policjanci z komisariatu z funkcjonariuszami straży leśnej nadleśnictwa Jarosław w trakcie wspólnej kontroli lasu na terenie gminy Laszki, zauważyli mężczyznę ubranego na czarno, który ładował drewno na przyczepkę traktorka ogrodowego. Po załadunku, mężczyzna odjechał w kierunku jednej z posesji. Funkcjonariusze ruszyli za mężczyzną.

CZYTAJ TAKŻE: Stara Bircza: 82-latka potrąciła pieszą! Apel policji

Wpadł na gorącym uczynku

Mundurowi zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Laszki, a przewożony ładunek zabezpieczyli. Ustalono także, że nie była to pierwsza kradzież. Mężczyzna już wcześniej wywoził drewno z lasu i składował je na swojej posesji. Za swój czyn odpowie przed sądem. Za kradzież drewna grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszowska pijalnia czekolady Mirosława Pelczara szykuje się nie święta Bożego Narodzenia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE