#hot16challenge2 Burmistrz Jarosławia podjął wyzwanie. Jak wam się podoba? [WIDEO]

2020-05-18 14:23
Burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch
Autor: Waldemar Paluch

Popularne w sieci wyzwanie przyciąga nie tylko artystów. Do akcji włączają się także politycy. W naszym regionie swój kawałek nagrał burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch.

Hot16Challenge2: Waldemar Paluch podejmuje wyzwanie

Chodzi o popularny w sieci #Hot16Challenge2. Do akcji dołączyli już nasi polscy raperzy i wielu przedstawicieli innego rodzaju muzyki, na przykład Dawid Podsiadło, Majka Jeżowska, Maryla Rodowicz, czy Nergal.

Wyzwanie przyjęli także politycy. Zdaje się, w tej kategorii najbardziej zasłynął prezydent Andrzej Duda ze swoim "Ostrym cieniem mgły".

Do akcji wkraczają także samorządowcy. Najprawdopodobniej pierwszym w naszym regionie jest burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch.

Burmistrz Jarosławia rapuje

"Jarosław to miasto wspaniałych ludzi, więc zawsze pamiętaj - dobrze tu się budzi!" - tak rapuje Waldemar Paluch.

#Hot16challenge Burmistrz Waldemar Paluch rapuje

Czym jest #hot16challenge?

To tak naprawdę drugą edycja ogólnopolskiej akcji muzycznej, którą rozpoczął Karol „Solar” Poziemski w 2014 r. Wtedy chodziło o zabawę - teraz cel jest charytatywny.

Druga edycja rozpoczęła się w kwietniu tego roku i - jak pisaliśmy - chodzi w niej o zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone służbie zdrowia w trudnej walce z epidemią.

Zgodnie z zasadami, każdy w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji, musi nagrać 16-wersową zwrotkę i nominować do tego samego zadania kolejnych wykonawców oraz - co wydaje się najważniejsze w tym wyzwaniu - wpłacić datek na rzecz walki z koronawirusem.

Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE