Brak pomysłu na spędzenie sobotniego wieczoru w Przemyślu? Przychodzimy z pomocą!

2020-02-21 13:46
Impreza
Autor: Pixabay

Prawdziwa uczta dla miłośników muzyki elektronicznej. W przemyskim klubie Rutyna Art zagra krakowski DJ Not So Pro.

Takich imprez zdecydowanie brakuje w Przemyślu, dlatego jeśli lubicie poszaleć w klubowych rytmach, to nie wolno wam przegapić tej propozycji od klubu Rutyna.
Już jutro! 22 lutego, godzina 21.00

To nie będzie jedyna taka impreza, zespół Rutyny planuje organizować je częściej!

Jesteśmy miejscem, które chce wprowadzać wielkomiejski klimat krakowskich klubów, w których zawsze było pełno pozytywnych ludzi i dobrej muzyki elektronicznej. Zauważyliśmy, że muzyka elektroniczna powoli rozkochuje w sobie naszych klientów. We współpracy z NOT SO PRO postanowiliśmy przemycić trochę Krakowa do Przemyśla i raz w miesiącu postawić na dobrą muzykę elektroniczną.

Transelectronica to podróż przez najbardziej oddalone zakątki muzyki elektronicznej. To głębokie syntezatorowe brzmienia przeplatane, niespotykanymi wokalami i nieoczywistymi rytmami - idealna recepta na pełne spektrum emocji.


Not So Pro związany jest z muzyką od 20 lat. Fan ostrego jedzenia, e-sportu i koneser długich afterów. Pierwsze imprezy grał z kaset magnetofonowych, jeszcze w czasach podstawówki. Dj-em zapragnął być w latach '90 kiedy na niemieckiej Viva TV zobaczył relacje z Love Parade. W czasie swojej życiowej wędrówki miał okazję grać najróżniejsze imprezy, poczynając od tych najbardziej kameralnych, kończąc na dużych, prestiżowych festiwalach jak Nature One Poland, Selector Festival Cracow. Obecnie członek kolektywu Przepływ oraz booker krakowskiego Pasażu.

Wideo z zapowiedzią imprezy zobaczycie tutaj:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE