Autobusy MZK nie dojadą do Stanisławczyka, Witoszyniec i Nehrybki

2022-09-28 15:01
Autobusy MZK nie dojadą do Stanisławczyka, Witoszyniec i Nehrybki
Autor: Urząd Miasta Przemyśl

Od soboty, 1 października nastąpi zmiana w kursowaniu MZK. Urząd Miejski w Przemyślu poinformował, że w związku z rezygnacją wójta gminy Przemyśl z usług Miejskiego Zakładu Komunikacji autobusy nie dojadą do Stanisławczyka, Witoszyniec i Nehrybki.

Od najbliższej soboty zmieni się nieco rozkład jazdy przemyskich autobusów MZK.

- W związku z rezygnacją wójta gminy Przemyśl z usług przewozowych publicznego transportu zbiorowego, świadczonych przez Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu na liniach: nr 4 Przemyśl - Stanisławczyk, nr 8 Przemyśl - Witoszyńce oraz nr 3 i nr 16: Przemyśl - Nehrybka, informujemy, że dniem 1 października linie te przestaną obsługiwać obszar gminy Przemyśl – czytamy na stronie UM Przemyśla.

Wypadek autokaru z uczniami! Jechali na wycieczkę

Autobusy MZK nie dojadą do Stanisławczyka, Witoszyniec i Nehrybki

Wspomniane autobusy linii nr 3, nr 4 oraz nr 16  będą kończyć i rozpoczynać swój bieg na przystanku ,,Obozowa – Polna S.A.” natomiast  dla linii nr 8 zostanie utworzona nowa pętla autobusowa przy ul. Sobótki.

- Godzinowy rozkład jazdy na obszarze miasta Przemyśla nie ulegnie zmianie – zapewniają urzędnicy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE