Znamy prognozę pogody na święta w Poznaniu! Czy będzie biało?

2021-12-20 16:03
Śnieg
Autor: Unsplash

Raczej musimy zapomnieć o świątecznym lepieniu bałwana! W Poznaniu na święta nie będzie biało! Z kolei przed świętami przyjdzie lekka zima. W nocy temperatury będą ujemne, w dzień w okolicach zera.

Nie będą to raczej białe święta! Choć w nocy z czwartku na piątek będzie padać dużo śniegu, to w Wigilię w Poznaniu będzie już odwilż.

W piątek, przy temperaturach dodatnich, około 6 stopni i przy opadach deszczu, po prostu zapomnimy o zimie

mówi Małgorzata Tomczuk z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. W nocy z piątku na sobotę temperatura może spaść do minus jednego stopnia i trochę poprószy śnieg.

Także niedziela z temperaturą około 0 stopni to już jest akcent na pożegnanie zimy, więc nie możemy w tej chwili zapowiadać śnieżnych, białych świąt w Wielkopolsce.

Z kolei przed świętami przyjdzie lekka zima. W nocy będą temperatury ujemne, w dzień około zera. Sytuacja pogodowa jest bardzo dynamiczna. Warto zatem na bieżąco śledzić prognozy.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Kim Kardashian...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE