Policja poszukuje świadków wypadku, w którym zginęło 3-letnie dziecko

i

Autor: pixabay.com

Wielkopolskie. Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 25! utrudnienia na autostradzie A2!

2021-06-09 8:41

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch aut osobowych i ciężarówki, do którego doszło w środę przed godz. 8 w miejscowości Modła (pow. koniński, woj. wielkopolskie). W wyniku wypadku droga krajowa nr 25 została zablokowana.

Dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA przekazał, że w związku z zablokowaniem drogi krajowej nr 25 dla aut osobowych wyznaczono objazd drogami lokalnymi, a dla samochodów ciężarowych wprowadzono ruch wahadłowy.

Spółka Autostrada Eksploatacja podała, że w związku z wypadkiem zamknięto łącznicę na węźle Modła od strony Świecka do Konina; wprowadzono objazd przez węzeł Konin Wschód.

W środę przed godz. 8 w rejonie węzła Modła, łączącego drogę krajową nr 25 z autostradą A2, w zderzeniu dwóch aut osobowych i ciężarówki ranne zostały dwie osoby. Po wypadku dk nr 25 była całkowicie zablokowana. Utrudnienia dla kierowców mogą potrwać do godz. 10.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy publikujesz zdjęcia dzieci w Internecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE