Weekend na MTP: Wszystkie targi odbędą się zgodnie z planem!

2020-03-05 9:15
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Autor: Google Street View Międzynarodowe Targi Poznańskie

Po zmianie terminu Poznań Motor Show wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy zaplanowane na najbliższy weekend wydarzenia się odbędą. Okazuje się, że tak!

We wtorek wojewoda wielkopolski, Łukasz Mikołajczyk zwrócił się do prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich w sprawie rozważenia przełożenia na późniejszy termin imprez targowych o charakterze międzynarodowym. Chodziło między innymi o Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC, Targi Edukacyjne, Poznańskie Targi Książki oraz Targi Wędkarskie RYBOMANIA.

Wojewoda Łukasz Mikołajczyk w piśmie do prezesa MTP zwrócił uwagę, na aspekt zagrożenia epidemiologicznego.

Musimy podjąć wszystkie możliwe działania, które ograniczą ewentualne rozprzestrzenianie się wirusa. Unikanie dużych skupisk ludzi oraz ograniczenie ich organizacji to podstawowy krok, stąd przedstawiłem Międzynarodowym Targom Poznańskim moje rekomendacje

mówi Łukasz Mikołajczyk. Międzynarodowe Targi Poznańskie podjęły decyzję w tej sprawie.

Przedstawiciele targów zaznaczają, że podczas Targów RYBOMANIA został anulowany udział wszystkich wystawców zagranicznych, którzy nie byli w stanie zapewnić obsługi stoiska targowego wyłącznie przez polski personel. W przypadku Targów Technologii i Wyposażenia dla Edukacji (5-6 marca br.), Targów Edukacyjnych i Poznańskich Targów Książki (6-8 marca br.) wydarzenia mają charakter lokalny i nie biorą w nim udziału zagraniczni wystawcy.

W przypadku imprez międzynarodowych spółka zdecydowała o przeniesieniu na późniejszy termin marcowych Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED, Targów Poznań Motor Show, Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz Kongresu MOVE.

Ćwiczenia w szpitalu w Siedlcach
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE