W walizce były zwłoki psa! Straszne odkrycie w Poznaniu

2022-10-05 14:12
W walizce były zwłoki psa! Straszne odkrycie w Poznaniu
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe W walizce były zwłoki psa! Straszne odkrycie w Poznaniu

Makabryczne odkrycie w okolicach Jeziora Maltańskiego w Poznaniu. Spacerowicz zauważył w krzakach walizkę. W jej wnętrzu znajdował się martwy pies! Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja.

O makabrycznym odkryciu niedaleko Malty w Poznaniu poinformował portal epoznan.pl, który otrzymał informację od swojego czytelnika, który natknął się na walizkę. Z informacji wynikało, że wewnątrz znajdowały się zwłoki psa owinięte w czarny worek na śmieci i w koce. - To są tereny leśne. Mężczyzna będący na spacerze, będąc od strony ulicy Dymka, zauważył walizkę. Rzeczywiście w środku były zwłoki psa - mówi nam Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Na miejsce przyjechali policjanci, a martwe zwierzę zostało zabrane do centrum weterynarii. - Tam zostanie przeprowadzona sekcja, żeby wyjaśnić okoliczności śmierci zwierzęcia - dodaje policjantka. W sprawie znaleziska trwa śledztwo. Na pewno będzie ustalany właściciel psa.

Klar potrafił ratować tonące osoby. Wyjątkowy pies odszedł na wieczną służbę
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE