Zwłoki mężczyzny niedaleko dworca w Poznaniu. Co tam się wydarzyło?

2022-10-05 13:12
Ciało mężczyzny niedaleko dworca w Poznaniu. Co tam się wydarzyło?
Autor: Mariusz Grzelak/Super Express Zdjęcie ilustracyjne Ciało mężczyzny niedaleko dworca w Poznaniu. Co tam się wydarzyło?

Makabryczne odkrycie w okolicach dworca Poznań Główny! Odkryto tam zwłoki 49-letniego mężczyzny. Czynności na miejscu prowadziła policja pod nadzorem prokuratora. Co ustalono?

Zwłoki niedaleko dworca Poznań Główny

Do tego przykrego odkrycia doszło w środę (5 października) w godzinach porannych. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w okolicach dworca Poznań Główny odkryto zwłoki mężczyzny - przyznała w rozmowie z eska.pl Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Biegły z zakładu medycyny sądowej wykluczył działanie osób trzecich. - 49-latek zmarł z przyczyn naturalnych - dodała Mróz. Tym samym działania policjantów na miejscu zdarzenia się zakończyły.

Spalone zwłoki mężczyzny na balkonie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE