W okolicach Piły doszło do wypadku. Jest ofiara śmiertelna

2022-09-25 14:02
Karetka pogotowia Poznań
Autor: Pogotowie ratunkowe Poznań Karetka pogotowia

Trzy osoby poszkodowane oraz jedna ofiara śmiertelna w wypadku samochodowym pod Piłą. Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 września o godzinie 20.17

Wypadek na DK 10. Sprawca nie żyje

W Okalińcu, w powiecie pilskim po godzinie 20 doszło do śmiertelnego wypadku. W zdarzeniu uczestniczyły cztery osoby w tym dwoje małych dzieci. Sprawcą był 68-letni mieszkaniec Piły. Zginął na miejscu.

Magdalena Mróz z policji w Pile potwierdza, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe marki Renault i Mercedes. – Kierowca samochodu marki renault wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu DK 10. W wyniku czego doszło do zderzenia z samochodem marki mercedes, jadącym prawidłowo. Sprawca, czyli kierujący pojazdem renault, poniósł śmierć na miejscu – informuje Magdalena Mróz.

W mercedesie jechał 40-letni kierowca oraz jego dwoje dzieci w wieku 4 i 7 lat. Żadna z osób znajdujących się w pojeździe nie doznała poważnych obrażeń. Jednak ze względu na młody wiek pasażerów, dzieci wraz z ojcem zostali przewiezieni do szpitala na obserwację.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE