Użyli prasy hydraulicznej, by spakować walizkę

i

Autor: pixabay.com/ThePixelman, YouTube/Hydraulic Press Channel

TURYSTYKA

Użyli 150-tonowej prasy hydraulicznej, by spakować się na tydzień do małej walizki. Dobry sposób na tanie podróżowanie samolotem? [FILM]

2024-02-26 13:42

Jak spakować się na wyjazd do małej walizki, by na lotnisku nie płacić za nadbagaż? Czy damy radę spakować się do jednej torby? Takie pytania często zadają sobie turyści podróżujący samolotem. Hanna i Lauri podzielili się w mediach społecznościowym swoim patentem, jak skutecznie spakować wszystkie potrzebne rzeczy do małej walizki. Będziecie zaskoczeni!

Kanał Hydraulic Press Channel na YouTube. Jak spakować wszystkie potrzebne rzeczy do małej walizki? Nagranie

Lauri Vuohensilta i Hanna Korpisaari prowadzą kanał Hydraulic Press Channel na YouTube. Nagrywają filmy, na których prasą hydrauliczną o nacisku 150 ton kompresują różne, czasem wręcz szokujące, przedmioty. W ostatnich dniach wpadli na pomysł, by prasę wykorzystać do... spakowania walizki przed wylotem.

Fińscy youtuberzy chcieli spakować się do torby wielkości bagażu podręcznego w tanich liniach lotniczych. Ile rzeczy im się zmieściło?

Okazuje się, że do walizki spakowali wszystko, co planowali zabrać na tygodniową podróż. Zostało nawet trochę miejsca na pamiątki.

Czy znaleźli idealny patent na pakowanie? Lauri przekonuje, że sprasowane ubrania wystarczy wyprasować i wrócą do pierwotnych właściwości. Pakowanie walizki zajęło Finom ok. 30 minut. Gdybyście chcieli to jednak powtórzyć, najpierw zapoznajcie się z ostrzeżeniem umieszczonym przez twórców w opisie nagrania: "Nie próbujcie tego w domu! Ani gdziekolwiek indziej!".

Poznaniacy świętowali 105. rocznicę zdobycia lotniska Ławica przez powstańców