Trwa sprzedaż biletów na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa. Będzie komplet widzów?

2022-09-23 9:40
Lech Poznań. Najświeższe informacje o Kolejorzu prosto z mediów społecznościowych
Autor: Carte, CC BY-SA 3.0 Lech Poznań. Najświeższe informacje o Kolejorzu prosto z mediów społecznościowych

Bilety na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa. Wielkimi krokami zbliża się piłkarskie spotkanie, które bardzo mocno elektryzuje nie tylko fanów w Poznaniu i w Warszawie. Poznański klub już rozpoczął sprzedaż wejściówek, które tanie nie są.

Lech Poznań - Legia Warszawa. Derby Polski

Mecze pomiędzy Lechem Poznań, a Legią Warszawa elektryzują całą piłkarską Polskę. Już w sobotę (1 października) o godz. 17:30 odbędzie się kolejne starcie tych dwóch zespołów. Ten mecz wzbudza wielkie emocje wśród kibiców i z pewnością tym razem będzie tak samo. W tegorocznym sezonie lepiej spisuje się Legia Warszawa, która po 10. kolejkach jest liderem PKO BP Ekstraklasy. Z kolei Lech plasuje się na siódmej pozycji i ma sześć punktów straty do rywali ze stolicy.

Lech Poznań - Legia Warszawa. Ostatni mecz

Ostatni raz Lech z Legią mierzył się 9 kwietnia 2022 roku. Na stadionie przy ulicy Bułgarskiej padł remis 1:1. Gola dla Lecha zdobył Lubomir Satka, a dla Legii Rafa Lopes. Na trybunach było wówczas 39225 widzów.

Bilety na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa

Lech Poznań rozpoczął już sprzedaż biletów na mecz Lech - Legia. Jak prezentują się ceny wejściówek na mecz Lech - Legia?

  • Bilet normalny - 120/90 zł
  • Bilet ulgowy 96/72 zł
  • Dzieci 60/45 zł

Od czwartku (22 września) trwa sprzedaż otwarta, a bilety bardzo szybko się rozchodzą. Szczegóły znajdują się na stronie biletowej Kolejorza. Na nieco ponad tydzień przed meczem sprzedano ponad 20 tysięcy biletów.

Sonda
Wybierasz się na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa?
Tak kibice Lecha Poznań świętują mistrzostwo Polski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE