Lech Poznań. Najświeższe informacje o Kolejorzu prosto z mediów społecznościowych

i

Autor: Carte, CC BY-SA 3.0 Lech Poznań. Najświeższe informacje o Kolejorzu prosto z mediów społecznościowych

Trwa sprzedaż biletów na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa. Będzie komplet widzów?

2022-09-23 9:40

Bilety na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa. Wielkimi krokami zbliża się piłkarskie spotkanie, które bardzo mocno elektryzuje nie tylko fanów w Poznaniu i w Warszawie. Poznański klub już rozpoczął sprzedaż wejściówek, które tanie nie są.

Lech Poznań - Legia Warszawa. Derby Polski

Mecze pomiędzy Lechem Poznań, a Legią Warszawa elektryzują całą piłkarską Polskę. Już w sobotę (1 października) o godz. 17:30 odbędzie się kolejne starcie tych dwóch zespołów. Ten mecz wzbudza wielkie emocje wśród kibiców i z pewnością tym razem będzie tak samo. W tegorocznym sezonie lepiej spisuje się Legia Warszawa, która po 10. kolejkach jest liderem PKO BP Ekstraklasy. Z kolei Lech plasuje się na siódmej pozycji i ma sześć punktów straty do rywali ze stolicy.

Lech Poznań - Legia Warszawa. Ostatni mecz

Ostatni raz Lech z Legią mierzył się 9 kwietnia 2022 roku. Na stadionie przy ulicy Bułgarskiej padł remis 1:1. Gola dla Lecha zdobył Lubomir Satka, a dla Legii Rafa Lopes. Na trybunach było wówczas 39225 widzów.

Bilety na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa

Lech Poznań rozpoczął już sprzedaż biletów na mecz Lech - Legia. Jak prezentują się ceny wejściówek na mecz Lech - Legia?

  • Bilet normalny - 120/90 zł
  • Bilet ulgowy 96/72 zł
  • Dzieci 60/45 zł

Od czwartku (22 września) trwa sprzedaż otwarta, a bilety bardzo szybko się rozchodzą. Szczegóły znajdują się na stronie biletowej Kolejorza. Na nieco ponad tydzień przed meczem sprzedano ponad 20 tysięcy biletów.

Sonda
Wybierasz się na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa?
Tak kibice Lecha Poznań świętują mistrzostwo Polski