Positive Ways Poznań 2023

i

Autor: Agnieszka Rządkowska

Wydarzenia

Trwa Positive Ways w Poznaniu! 100 samochodów, charytatywny piknik i najbardziej tajemniczy kierowca wyścigowy w historii! [GALERIA]

W dniach 3 i 4 czerwca w Poznaniu, zaplanowano motoryzacyjny piknik Positive Ways. Wydarzenie odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oprócz wystawy samochodów organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Co ważne, dochód z całego wydarzenia zostanie przeznaczony na akcję Polska dla Hospicjum.

Co czeka na wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie? Sto superszybkich samochodów, charytatywny piknik z atrakcjami dla całych rodzin i najbardziej tajemniczy kierowca wyścigowy w historii telewizji - Stig z kultowego programu Top Gear.

Trwa Positive Ways. Najdroższe samochody przyjechały do Poznania

Jak się okazało 100 unikalnych sportowych modeli samochodów to nie wszystko. Pierwszego dnia imprezy, na placu Powszechnej Wystawy Krajowej MTP można było nie tylko zrobić sobie zdjęcia, ale także wsiąść do auta, które przykuło naszą uwagę.

Positive Ways to wydarzenie, które łączy nowoczesność z klasyką. Dlatego częścią charytatywnego pikniku, była również ekspozycja zabytkowych samochodów w Pawilonie 2, o którą dał świętujący jubileusz 100-lecia istnienia Automobilklub Wielkopolski.

Positive Ways. Charytatywna kolacja, aukcje i wyścigi

Drugiego dnia imprezy, organizatorzy nie zwalniają tempa. W niedzielny poranek, 4 czerwca miłośników aut czeka motoryzacyjne śniadanie w otoczeniu supersamochodów. Zwieńczeniem pikniku motoryzacyjnego na placu PWK będzie charytatywny Długi Stół, czyli unikalna kolacja pod gołym niebem dla kilkuset gości, w otoczeniu niepowtarzalnych samochodów.

Co więcej, o podniebienia gości zadba jedna z największych gwiazd poznańskiej gastronomii i zdobywca Kulinarnego Pucharu Polski - Tomasz Zdrenka. Z kolei o oprawę muzyczną wieczoru zadba - Mateusz Ziółko.

Podczas aukcji, w ramach której będzie można wylicytować m.in. kompletny strój z wyposażeniem należący do brytyjskiego kierowcy i kaskadera wyścigowego Bena Collinsa, który przez osiem lat wcielał się w postać zagadkowego Stiga w kultowym motoryzacyjnym show "Top Gear" i który pojawi się na kolacji.

Następnie oczy wszystkich uczestników imprezy skierowane będą na Tor Poznań, na którym odbędzie się wyścig McLarena z myśliwcem F-16. To wydarzenie zaplanowano na niedzielę, na godzinę 13:00.

Podczas wielu atrakcji, zapraszamy na stoisko Radia Eski! Jesteśmy tam, razem z Wami!

Dochód ze sprzedaży biletów na charytatywną kolację zostanie przeznaczony na konto Fundacji Positive Ways, która w ramach projektu Polska dla Hospicjów wesprze wybrany cel w Poznaniu. Podczas dziewięciu dotychczasowych edycji wydarzenia udało się zebrać i przekazać na rzecz najmłodszych ponad 3,5 miliona złotych.

Zobaczcie naszą galerię!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE