rozrywka

Tak żyje na co dzień Edyta Nowak-Nawara, była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej

2024-04-18 12:49

"Królowe życia" to jeden z ukochanych formatów telewizji TTV. Fani z przyjemnością oglądali losy Dagmary Kaźmierskiej i jej wtedy jeszcze przyjaciółki Dagmary Kaźmierskiej. Obecnie kobiety się nie przyjaźnią, a Edzia regularnie odzywa się w swoich social mediach. A jak na co dzień żyje Edyta Nowak-Nawara? Zobacz!

Edzia zyskała dzięki "Królowym życia"

Edzia to właściwie Edyta Nowak-Nawara i urodziła się w czerwcu 1978 roku w Kłodzku (dolnośląskie). Ogromną popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "Królowe życia", gdzie wystąpiła obok Dagmary Kaźmierskiej.

- Była moją sąsiadką, jak wróciłam z Ameryki. Powoli, od kawki do kawki, jakaś tam nić się między nami zawiązała. Kiedy miała kłopoty, to byłam zawsze dla Edzi. No i się zaprzyjaźniłyśmy - opowiadała Dagmara w "Domówka u Dowborów".

Dagmara wiele razy podkreślała, że Edzia jest bardzo ważna w jej życiu i chociaż ma swoje wady, to też osoba mocno pozytywna. Jednocześnie Dagmara ujawniła, że Edzia pochowała ciężko chorego męża, matkę, a nawet siostrę. W kolejnym związku miała poronić ciążę.

W pewnym momencie Edzia zaczęła odsuwać się od Dagmary, a nawet zaczęła ją krytykować w social mediach. Obecnie kobiety już się nie przyjaźnią

Co ciekawe, Edzia jest fanką zabiegów estetycznych, którymi regularnie się chwali w swoich mediach społecznościowych. Lubi też edytować zdjęcia w aplikacjach, co widać gołym okiem.

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”

A jak na co dzień żyje Edyta? Często korzysta z zabiegów, które możecie zobaczyć w galerii!