Kobieta nie wiedziała, jak się nazywa i skąd jest. Znaleziono ją na terenie kopalni w Tomisławicach

i

Autor: policja.gov.pl Kobieta nie wiedziała, jak się nazywa i skąd jest. Znaleziono ją na terenie kopalni w Tomisławicach

Kobieta nie wiedziała, jak się nazywa i skąd jest. Znaleziono ją na terenie kopalni w Tomisławicach

2022-11-25 7:30

Na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Konin w Tomisławicach (woj. wielkopolskie) znaleziono kobietę. Niestety długo nie można było ustalić jej tożsamości.

Aktualizacja, 25.11.2022 r., godz. 7:00

Apel policji pomógł ustalić tożsamość kobiety. To Kinga R. z Chełmży (woj. kujawsko-pomorskie). - Tożsamość kobiety udało się ustalić. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc - przekazali mundurowi.

24.11.2022, godz. 12:00

Komenda Miejska Policji w Koninie wystosowała komunikat z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. - Kobieta została odnaleziona w poniedziałek 7 listopada na terenie odkrywki KWB Konin w Tomisławicach. Nie potrafiła przypomnieć sobie jak się nazywa i skąd jest. Pomimo wielu starań, nie udało się ustalić tożsamości kobiety - tłumaczą policjanci.

Kobieta obecnie przebywa ona w Szpitalu Psychiatrycznym w Warcie. Policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają jej wizerunek o kontakt pod nr tel. 47 77 52 143 lub 603 115 537 oraz pisząc na adres e mail [email protected]

Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!