16-letni Filip z Obornik Wielkopolskich nie żyje! To koniec poszukiwań [AKTUALIZACJA]

i

Autor: OSP Chrustowo/ KPP Oborniki 16-letni Filip z Obornik Wielkopolskich nie żyje! To koniec poszukiwań [AKTUALIZACJA]

16-letni Filip z Obornik Wielkopolskich nie żyje! To koniec poszukiwań [AKTUALIZACJA]

2022-10-22 11:15

16-letni Filip Ch. w środę (19 października) w godzinach porannych wyszedł z domu. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie, trwały jego poszukiwania, ale finał jest tragiczny. W piątek znaleziono ciało nastolatka.

Aktualizacja, sobota (22.10.22), godz. 11:00

Finał poszukiwań okazał się tragiczny. Portal oborniki.naszemiasto.pl poinformował, że przy maszcie telekomunikacyjnym w Uścikowie znaleziono ciało. Rodzina zidentyfikowała zwłoki i okazało się, że to 16-latek.

Aktualizacja, piątek (21.10.22), godz. 15:00

16-latek jest ciągle poszukiwany przez policję, ale także strażaków. OSP Chrustowo poinformowało, że w ostatnich godzinach poszukiwania prowadzone były w miejscowości Uscikowo. Strażacy sprawdzili także tereny nad Wartą, ale do tej pory nie udało się znaleźć żadnego śladu po nastolatku.

czwartek (20.10.22), godz. 8:00

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach prowadzą poszukiwania za zaginionym Filipem Ch., który wyszedł w środę rano z domu i do tej pory nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Chłopak w chwili zaginięcia ubrany był w czarne spodnie typu jeans, szarą bluzę oraz buty sportowe Puma z emblematem BMW. Przy sobie posiadał czarny plecak z dużym napisem Puma.

Jeżeli ktokolwiek wie, gdzie może przebywać zaginiony Filip proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Obornikach ul. Piłsudskiego 54 bądź telefonicznie 47 77 24 200.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!