Super-samochody, klasyki, motocykle i nie tylko! W weekend rusza Poznań Moto Fest!

2021-06-16 18:39

Fani motoryzacji mogą zacierać ręce! W najbliższy weekend na poznańskich targach rusza Poznań Moto Fest.

Na fanów motoryzacji będzie czekać ponad 200 pojazdów.

Na targach zobaczymy kilkadziesiąt super-carów, hiper-carów, ale też bieżącą ofertę motoryzacyjną. Na terenie będzie kilkanaście marek - większość pojazdów to będą auta elektryczne. Nie zapominamy o fanach starej motoryzacji. Będą samochody zabytkowe, samochody klasyczne czy oldtimery.

Mówi dyrektor Poznań Moto Fest Łukasz Wołonkiewicz. Na terenie imprezy będą także atrakcje dla najmłodszych.

Przygotowaliśmy również ekspozycję służb mundurowych: policji czy straży pożarnej. Będzie też możliwość jazdy gokartami. Będą symulatory jazdy Porsche 911, przerobione na pneumatyczny symulator, do którego będzie można wejść i trochę wirtualnie pojeździć. Będzie kilkanaście takich symulatorów.

Większość samochodów będzie do obejrzenia na zewnątrz, na placu św. Marka. Pojazdy zabytkowe będą za to czekały w pawilonie nr 3. Pomimo ograniczeń organizatorzy są przygotowani na przyjęcie kilkunastu tysięcy zwiedzających. Bilety są dostępne online. Podczas zakupu biletu musimy wypełnić ankietę epidemiologiczną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE