Śmiertelny wypadek pod Koninem. Nie żyje 39-letnia kobieta

2021-03-24 11:50

W środę, 24 marca, około godziny 6.30 doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Rumin, w powiecie konińskim. Niestety 39-letnia mieszkanka powiatu Konińskiego, która kierowała pojazdem marki Renault pomimo przeprowadzonej reanimacje zmarła. Co się wydarzyło? To obecnie ustala policja.

Na drodze w miejscowości Rumin pod Koninem zderzyły się czołowo dwa samochody marki Renault Clio i Peugeot 307. Na miejscu policjanci starają się wyjaśnić okoliczności tego wypadku. Niestety 39-letnia mieszkanka powiatu Konińskiego, która kierowała pojazdem marki Renault pomimo przeprowadzonej reanimacje zmarła.

- Druga kobieta, która kierowała pojazdem Peugeot trafiła do szpitala. Ruch jest całkowicie zablokowany. Policjanci kierują wszystkie pojazdy na objazd w kierunku Starego Miasta - informują policjanci z Konina.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
13 dni wolnych to wystarczająca liczba?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE