Pies Denis

i

Autor: Ewa Stefanowicz

Schronisko w Skałowie pod kontrolą radnych. Jak traktuje się tam zwierzęta?

2022-04-29 10:55

Schronisko w Skałowie pod kontrolą. Grupa radnych ze Swarzędza jest zaniepokojona, że placówka niedostatecznie dba o zwierzęta. Anna Baranowska-Graczyk pojechała na miejsce z niezapowiedzianą wizytą pod koniec zimy. Wróciła z niej jeszcze bardziej zmartwiona. Co się dzieje?

Czy schronisko dla zwierząt w Skałowie wystarczająco dba o podopiecznych? Grupa radnych ze Swarzędza ​ma wątpliwości. Zaniepokojona sytuacją czworonogów radna Anna Baranowska-Graczyk pod koniec zimy pojechała tam na niezapowiedzianą wizytę. Po niej obawy jeszcze się nasiliły.

Posłuchajcie rozmowy z radną Anną Baranowska-Graczyk:

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

QUIZ: czy jesteś gotowy na maturę 2022 z języka polskiego?

Pytanie 1 z 10
Do jakiego rodu należał Hrabia z "Pana Tadeusza"?
Pan Tadeusz - A. Mickiewicz
Posłuchaj całej rozmowy z radną Swarzędza, Anną Baranowską-Graczyk

Naturalnie schroniska broni jego dyrektor, Paweł Kubiak. Jego zdaniem pojedyncze nieczystości w boksach psów to zupełnie naturalny proces przy takiej ilości psów i wolontariuszy. Zapewnia, że o zwierzęta w Skałowie się dba. Posłuchajcie:

Posłuchaj całej rozmowy z dyrektorem schroniska, Pawłem Kubiakiem

O tym, że psom w Skałowie nie jest źle, zapewnia także przychodząca tam od 4 lat wolontariuszka, Alicja Mielcarek. Poniżej wysłuchacie rozmowy z nią:

Posłuchaj całej rozmowy z wolontariuszką, Alicją Mielcarek

Mimo zapewnień powołana przez swarzędzkich radnych komisja przyjrzy się dokładniej działalności schroniska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE