Rozpoczął się remont chodnika na ul. Kurpińskiego

2021-09-07 9:24
Wyremontowana zostanie kolejna część chodnika na ul. Kurpińskiego
Autor: ZDM Poznań Wyremontowana zostanie kolejna część chodnika na ul. Kurpińskiego

Rozpoczął się remont nawierzchni chodnika na ul. Kurpińskiego. Jest to kontynuacja prac przeprowadzonych w zeszłym roku.

Znajdująca się tam nawierzchnia bitumiczna jest w złym stanie technicznym, dlatego zostanie sfrezowana i ułożona nowa. Dzięki temu piesi będą mogli wygodniej poruszać się po kolejnym chodniku w tym rejonie. Remont prowadzony będzie na części odcinka pomiędzy ul. Wiechowicza, a sygnalizacją świetlną (po północnej stronie ulicy).

Prace finansowane ze środków, które do swojej dyspozycji ma Rada Osiedla Piątkowo i będą kosztowały niemal 20 tysięcy złotych. Potrwają do 18 października.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE