Przekroczyła prędkość o prawie 100 km/h na ul. Krzywoustego w Poznaniu. Zapłaci 2500 złotych mandatu

2022-12-30 16:35
Wysoki mandat, punkty karne i zabrane prawko. Nadmierna prędkość nie popłaca
Autor: maraj

W miejscu, w którym powinno się jechać maksymalnie 70 km/h pewna kobieta postanowiła spróbować swoich sił i rozpędzić się aż do 160 km/h. Wszystko to działo się na ulicy Krzywoustego w Poznaniu, w Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia.

Niebezpieczna prędkość na ulicy Krzywoustego

Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Poznaniu w swoich mediach społecznościowych, w niedzielę 25 grudnia pewna kobieta otrzymała trochę spóźnioną rózgę od Świętego Mikołaju, lub po poznańsku Gwiazdora za prędkość. Kierująca samochodem marki BMW jechała z zawrotną prędkością 160 km/h na ulicy Krzywoustego w Poznaniu, gdzie ograniczenie prędkości wynosi 70.

Surowa, świąteczna kara za zbyt szybką jazdę

W związku z przekroczeniem prędkości o 90 kilometrów na godzinę, według taryfikatora i nowych przepisów, kobieta otrzymała mandat w wysokości 2500 złotych, dodatkowo dostała 15 punktów karnych, a także zatrzymano jej prawo jazdy. Poniżej do zobaczenia filmik udostępniony przez KMP Poznań na ich profilu na Facebooku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE