koncert

i

Autor: pixabay.com

Wydarzenia

Przed nami ostatni koncert z cyklu #Na Falach 2023. Kto wystąpi na poznańskiej scenie?

#Na Falach 2023 w Poznaniu. Podczas darmowych cyklów koncertów, na scenie wystąpili m.in. Dawid Kwiatkowski i Kamil Bednarek. Przed nami ostatni weekend z muzycznymi emocjami w ramach wydarzenia #Na Falach. Kto w najbliższy weekend przyjedzie do stolicy Wielkopolski? Sprawdźcie szczegóły dotyczące występu.

Koncerty Na Falach w Poznaniu. Scena na Malcie postała przy Trybunach Ziemnych (na Wiankowej 3). Natomiast koncerty przy Jeziorze Strzeszyńskim będą odbywać się na plaży. Wakacyjny cykl koncertów wystartował na przełomie czerwca i lipca. Podczas pierwszej tegorocznej odsłony na Malcie wystąpiły m.in. Mela Koteluk i Zalia. 

#Na Falach 2023. Kto wystąpi w ramach ostatniego darmowego koncertu?

Przed nami ostatni koncert z cyklu #Na Falach 2023. W piątek 25 sierpnia, nad Jeziorem Strzeszyńskim wystąpią: Fisz Emade Tworzywo (25.08).

Fisz Emade Tworzywo to polska grupa wykonująca szeroko pojętą muzykę hip-hopową, m.in. z wpływami takich gatunków jak jazz, downtempo, czy funk.

W poprzednich edycjach koncertów #Na Falach, zagrali:

  • 2018: Anita Lipnicka & The Hats, Otsochodzi, Dwa Sławy, Arbak/ Atypia, The Dumplings, Mikromusic, Barbara Wrońska, Big Cyc, Luxtorpeda, Lao Che, Fisz/ Emade, Xxanaxx;
  • 2019: Natalia Przybysz, Daria Zawiałow, Łona/ Webber i Rasmentalism, Rebeka i Rosalie, BOKKA i Kamp!, Natalia Nykiel, Mrozu, Happysad, Luxfest– Coma, Luxtorpeda, Arka Noego, Kowczeg Nojam, Kamil Bednarek;
  • 2021: Albo Inaczej;
  • 2022: Luxtorpeda, Sorry Boys, LemOn, Happysad.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

W minionym miesiącu, w ramach cyklu koncertów Na Falach, Poznań odwiedził Dawid Kwiatkowski. Zobaczcie, jak artysta wyglądał kiedyś i dziś.

Profesor Politechniki Warszawskiej został pobity jak wracał ze swojego koncertu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE