Wielkie Grillowanie 2023

i

Autor: Agnieszka Rządkowska

Wydarzenia

Wystartowało Wielkie Grillowanie UAM 2023 w Poznaniu. Zobacz, jak bawią się studenci! [GALERIA]

To już niemal tradycja! Każdego roku studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, organizują Wielkie Grillowanie! Jak zawsze na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji i wrażeń, gdyż na scenie wystąpią kultowe zespoły!

Tegoroczne Wielkie grillowanie zaplanowano w nowym terminie od 6 do 7 czerwca, a nie jak zwykle bywało na początku maja. Jak się bawią studenci i co dzieje się podczas imprezy? Zobaczcie sami!

To już 15. edycja Wielkiego Grillowania UAM, czyli juwenaliów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu! Impreza odbywa się od dzisiaj (6 czerwca) do jutra - środy 7 czerwca.

Wystartowało Wielkie Grillowanie 2023 w Poznaniu

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19:00. Na Kampusie Morasko przez dwa dni odbywać się będą koncerty i liczne zabawy, a wszystko otaczać będzie zapach grilla.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w tym popularnym wydarzeniu. Nie ma co ukrywać, każdy uczestnik był w wyjątkowo dobrym nastroju, a każdy głodny brzuch mógł szybko znaleźć coś dla siebie! Wszyscy ci, którzy wolą coś innego od grillowanej kiełbasy, z pewnością nie czuli się zawiedzeni. Organizatorzy zadbali o szeroką strefę gastronomiczną.

W przerwie między jedzeniem i grillowaniem można było wziąć udział m.in. w zawodach przeciągania liny, malowaniu, flankach i wielu, wielu innych atrakcjach. Brzmi dobrze, prawda? Mało tego, organizatorzy zadbali, także o doznania muzyczne. We wtorek na scenie pojawili się Łydka Grubasa i Nocny Kochanek. 

Drugi dzień Wielkiego Grillowania

W środę 7 czerwca na scenie pojawią się równie znani i lubiani artyści! Dzisiaj będziecie mieć okazję posłuchać znanych przebojów zespołu Strachy na Lachy oraz zobaczyć na żywo występ poznańskiego rapera Słonia. Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się już doczekać!

Juwenalia studentów Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu potrwają do środy 7 czerwca.

Tak bawili się studenci podczas Wielkiego Grillowania 2023!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE