Primark Galeria Młociny (Warszawa)

i

Autor: materiały prasowe Primark Galeria Młociny (Warszawa)

Primark Poznań: DATA OTWARCIA PRZEŁOŻONA! Plany sieci pokrzyżował LOCKDOWN!

2021-03-17 17:30

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Primark Poznań zostanie otwarty w czwartek, 25 marca. Jednak w związku z decyzją rządu w sprawie zamknięcia galerii handlowych, sieć musiała zmienić plany. Więcej o tym przeczytacie na naszej stronie internetowej.

Na otwarcie sklepu Primark Poznań miłośnicy zakupów czekali od dłuższego czasu. Przez wiele lat ta sieć omijała Polskę szerokim łukiem. Zakupy można było robić za to chociażby w Niemczech, Hiszpanii czy we Włoszech. Pierwszy sklep Primark otworzył się w ubiegłym roku w Galerii Młociny w Warszawie. Sklep Primark Poznań miał zostać otwarty w czwartek, 25 marca. Jednak te plany zostały pokrzyżowane przez pandemię koronawirusa. Minister zdrowia, Adam Niedzielski poinformował na środowej konferencji prasowej o zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych. 

Primark Poznań nie zostanie więc oficjalnie otwarty w czwartek, 25 marca. 

Nic nie jest dla nas ważniejsze niż zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów. Dlatego, będziemy stale monitorować sytuację oraz wszelkie rekomendacje władz, a nasz poznański sklep otworzymy, gdy regulacje na to pozwolą oraz, gdy będziemy pewni, że możemy zapewnić osobom przebywającym na jego terenie warunki bezpiecznej pracy i zakupów. Wierzymy, że nasi klienci, zrozumieją zaistniałą sytuację

czytamy w komunikacie biura prasowego Primark Poznań przesłanym do naszej redakcji. 

Raport z Anteny 17.03

Primark Poznań: Kiedy otwarcie po lockdownie? 

W komunikacie, który dotarł do naszej redakcji nie pojawiła się konkretna data otwarcia sklepu Primark Poznań. W tej sprawie mamy być informowani na bieżąco. Biorąc jednak pod uwagę rządowe ograniczenia wiadomo, że sklep Primark Poznań nie zostanie otwarty wcześniej niż 9 kwietnia. Do tego dnia bowiem obowiązują ograniczenia wprowadzone przez Ministerstwo Zdrowia. 

Jednocześnie Adam Niedzielski zapowiedział, że trzeba liczyć się z jeszcze dodatkowymi ograniczeniami. “Będziemy zamykać wszystko” - powiedział minister zdrowia. Nic nie jest więc pewne. 

QUIZ. To owoc czy warzywo? Dziecinnie proste pytania! Ile punktów zdobędziesz?

Pytanie 1 z 14
Kabaczek to: