Poznań dla Ukrainy: Zmienia się funkcja punktu pomocy przy Bukowskiej

2022-10-05 17:39
Punkt przy ul. Bukowskiej 27/29 czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18, w sobotę od 10-15
Autor: Poznan.pl Punkt przy ul. Bukowskiej 27/29 czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18, w sobotę od 10-15

Paczki z żywnością nie będą już wydawane w punkcie pomocy przy ulicy Bukowskiej. Uchodźcy wojenni z Ukrainy od końca lutego mogli je tam otrzymywać. Teraz miejsce zmienia profil działania i będzie się skupiał przede wszystkim na pomocy informacyjnej.

Punkt pomocy Ukraińcom przy ulicy Bukowskiej zmienia zasady działania. Funkcjonuje od końca lutego, niestanie dostosowując swoje działania. Dziś jest ostatni dzień, kiedy są tam wydawane paczki z żywnością.

- Do listopada będziemy wydawać paczki z artykułami higienicznymi. Można się zapisywać na odbiór tych paczek, przez platformę Poznań Kontakt. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie - Czuły Poznań.

Mówi Klaudia Tomczak-Łątkowska z Urzędu Miasta Poznań.

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58

Dodaje, że paczki z żywnością lub ciepłe posiłki można otrzymać m.in. w jadłodajniach Caritasu, przy ulicy Łąkowej w punkcie przy Ratajczaka. Na Bukowskiej można otrzymać wsparcie informacyjne.

- Będą się odbywały zajęcia dla dzieci i młodzieży, swojego rodzaju korepetycje. Będą zajęcia integrujące, z aktywizacji zawodowej. Pomoc w pisaniu różnego rodzaju wniosków. Zajęcia z języka polskiego.

Punkt pomocy przy Bukowskiej działa codziennie w godzinach 10-20.

Slang korporacyjny. Jak dobrze go znasz? Mało kto zna wszystkie odpowiedzi!

Pytanie 1 z 7
"Workflow" - co kryje się pod tym hasłem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE