McDonald's - zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: pixabay.com

Wydarzenia

Poznań: awantura w restauracji McDonald's. Policja zatrzymała 18-latka który użył broni

2024-04-21 10:45

W sobotni wieczór w jednej z restauracji McDonald's w Poznaniu doszło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. W pewnym momencie jeden z nich użył pistoletu gazowego. Na miejsce natychmiast wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe.

Poznań. Awantura z użyciem broni w restauracji McDonald's

W sobotni wieczór w jednej z restauracji McDonald's doszło do dużej awantury. Jak informuje twórca profilu Poznański Trójkąt Bermudzki, pomiędzy dwoma mężczyznami wywiązała się duża awantura. W pewnym momencie, młodszy z nich, 18-letni chłopak, wyciągnął pistolet i oddał strzał w kierunku 44-letniego mężczyzny. Zdarzenie potwierdza także policja, która informuje, że doszło do użycia "przedmiotu przypominającego broń".

- To była tak zwana broń gazowa. 44-latek został na miejscu opatrzony przez zespół pogotowia ratunkowego. Nie było konieczności zabrania go do szpitala. 18-latek został zatrzymany przez policjantów - przekazał Łukasz Kędzioraz wielkopolskiej policji w rozmowie z Głosem Wielkopolskim. 

Na całe szczęście, 44-letniemu mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Ze sporymi konsekwencjami musi się jednak teraz liczyć młodszy mężczyzna. Być może postawiony mu zostanie zarzut uszkodzenia ciała. Za to, grozi mu jednak 5 lat więzienia. Jednak o tym co mu dokładnie grozi zadecydują policjanci, którzy zbadają sprawę. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Tak przed laty wyglądał McDonalds. Pamiętasz jeszcze te czasy?