Włamanie - zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: pixabay.com

WŁAMANIE

Policja złapała złodzieja z Ostrowa Wielkopolskiego. 30-latek odpowie przed sądem

2023-08-05 15:19

Policjanci z działu kryminalnego w Ostrowie Wielkopolskim schwytali mężczyznę, który jest podejrzany o serię kradzieży na obszarze miasta i okolicznego powiatu. Mężczyzna m.in. włamywał się do domów jednorodzinnych i kradł pieniądze, biżuterię oraz telefony komórkowe. Większość zrabowanych przedmiotów została odzyskana przez policjantów.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego przez długi czas prowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży, które miały miejsce głównie w domach jednorodzinnych. Mężczyzna często wtargiwał przez otwarte drzwi tarasowe lub niezamknięte drzwi do piwnic.

Najczęściej zdobytymi łupami były pieniądze, biżuteria i telefony komórkowe. Mężczyzna ukradł także kosiarkę spalinową oraz elektryczną hulajnogę ze wspólnej klatki schodowej.

Policja odzyskała część łupu

Policjanci skoncentrowali swoje działania na identyfikacji sprawcy tych kradzieży. W dniu 31 lipca zatrzymali podejrzanego mężczyznę, który przyznał się do popełnionych przestępstw. Większość skradzionych przedmiotów została odzyskana przez policję.

Wkrótce 30-latek stanie przed sądem w związku ze swoimi działaniami.

Włamanie do pomieszczeń na Olimpii Grudziądz
Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem włamania?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE