Dziwna walizka w domu - odkrycie

i

Autor: Pixabay/screen z Tik Toka @stonestack_renovation

Zagadka

Podczas remontu domu odkryli walizkę z przerażającą zawartością... To historia jak z horroru!

2024-01-04 9:41

Podjęli się renowacji 60-letniego domu, jednak to co tam zobaczyli, z pewnością wpłynie na postrzeganie przez nich tej nieruchomości. Para prowadząca popularny profil na TikToku "Stonestack renovation" kupiła niedawno posiadłość zbudowaną w latach 60. Co odkryli w tym niepozornym domu?

To historia, jak ze scenariusza do dreszczowca! Para prowadząca popularny profil na TikToku "Stonestack renovation", kupiła niedawno posiadłość zbudowaną w latach 60. By zaoszczędzić, postanowili własnymi siłami ją wyremontować. Ze względu na profil działalności w internecie, na bieżąco informowali swoich obserwatorów o postępach w pracach. Jednak jak się okazało, to nie był remont taki, jak każdy inny...

To co zobaczyli w dziwnym, schowanym pokoju... mrozi krew w żyłach!

Podczas renowacji, w jednej z sypialni, para znalazła niewielkie drzwi, za którymi znajdowały się następne drzwi, a także zasłonka. Jak się okazało było to "przejście" do niewielkiego pomieszczenia służącego w przeszłości najprawdopodobniej za składzik. W schowku para zauważyła metalową walizę, którą postanowili wyciągnąć z ciasnego pomieszczenia i otworzyć.

Kiedy otworzyli walizkę, okazało się, że w jej wnętrzu znajduje się kolejna. Z kolei w środku tiktokerzy znaleźli... porcelanową lalkę przypiętą do wnętrza walizki pasami. Nagranie odtworzono już ponad 1,5 mln razy, a komentujący wyrażają swoje obawy co do nietypowego znaleziska - relacjonuje serwis noizz.pl. Co zabawne, sama para wydaje się nie być szczególnie zaniepokojona sytuacją. W sekcji komentarzy pod filmem tiktokerzy poinformowali natomiast, że z pewnością wystawią na sprzedaż drogocenne walizki, a dodatkowe pieniądze pomogą im w remoncie - dodaje serwis.

Nie jest jeszcze pewne, co autorzy nagrania zamierzają zrobić z tajemniczą lalką. Dodajmy także, że nie ma pewności, czy tiktokerzy sami nie ukryli walizki, aby wzbudzić zainteresowanie obserwatorów. Jak sami zobaczycie na nagraniu, lalka wygląda na zupełnie nową, a nie taką z lat 60.

Widok jak z horroru! Drzewo zniknęło pod grubą warstwą pajęczyn
Listen on Spreaker.