Plaga samochodów spadających z nowych przystanków wiedeńskich na Dąbrowskiego!

2022-01-14 18:13
Plaga samochodów spadających z nowych przystanków wiedeńskich na Dąbrowskiego
Autor: TT: Andrzej Borowiak

W ostatnim czasie było tam kilkanaście takich przypadków.

Te przystanki, ta część jezdni ma normalną szerokość, taką jaką ma szerokość przed i za tym przystankiem. Nie powinno być żadnego problemu, żeby wjeżdżając kierowca się zmieścił ze swoim autem. 

- mówi Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji

Jacek Kaczmarek z organizacji poznańskich kierowców twierdzi, że to nie tylko kwestia nieuwagi za kółkiem.

Niewłaściwe oznakowania, czyli właściwie brak oznakowania poziomego, pionowego, można by było ustawić specjalny znak lub lampkę ostrzegawczą, tablicę świetlną, właśnie do wskazania, że kierowca zbliża się do takiej przeszkody, czy do tak niebezpiecznego miejsca.  

Według Miejskiego Inżyniera Ruchu oznakowanie nowego przystanku jest w trakcie odbiorów pod kątem prawidłowości, kompletności i czytelności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
Sonda
Czy w cyrku powinny występować zwierzęta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE