Pawilon zapowiada plany na ten rok! Będą wspierać młodych artystów

2020-03-03 15:06
Pawilon
Autor: Maciej Melcer

Przez dwa lata zorganizowali prawie 200 wydarzeń! Pawilon, dawniej Nowa Gazownia, w tym roku ponownie zaprasza poznaniaków do udziału w koncertach , warsztatach czy pokazach filmowych

Koncerty, warsztaty i pokazy filmów. Poznański Pawilon, dawniej Nowa Gazownia, przez ostatnie dwa lata swojej działalności przyciągnął prawie 20 tysięcy osób, które uczestniczyły w prawie 200 wydarzeniach. W tym roku Pawilon chce wspierać młodych artystów.

- W Poznaniu brakuje takich miejsc, a to też jest rola Pawilonu, aby udostępniać naszą przestrzeń nie tylko profesjonalistom. Dajemy możliwość osobom, które wykazują potencjał, aby pod profesjonalnym okiem mogły się rozwijać. 

- mówi Andrzej Pakuła koordynator Pawilonu i dodaje, że większość wydarzeń jest bezpłatna. Są one organizowane nie tylko w głównej sali budynku.

- Robiliśmy tutaj m.in. targi design'u. Mamy w planach zorganizować targi muzyczne i do tego np. giełdę winyli. Planujemy uruchomić też kawiarnie, aby latem można było usiąść przy stoliku przed Pawilonem- dodaje. 

W marcu w Pawilonie odbędzie się m.in. festiwal filmowy Short Waves.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE