Odlotowa wystawa w Galerii Avenida Poznań

i

Autor: Szymon Miś Wystawa samolotów i ich elementów w Poznaniu

Wystawa zdjęć

Odlotowa wystawa w Galerii Avenida w Poznaniu. Zobaczcie zdjęcia

2023-03-18 10:57

W Galerii Avenida w Poznaniu pojawiła się nowa wystawa. Tym razem pod nazwą "Marzenie o lataniu". To jednak nie wszystko, co można tam zobaczyć i się dowiedzieć. O szczegółach piszemy poniżej.

W Galerii Avenida często pojawiają się różne wystawy. tym razem wszyscy mogą odwiedzić pasaż i obejrzeć wystawę pt. "Marzenie o lataniu". - Symulator lotów, przekrój kabiny pasażerskiej Airbusa oraz wiele innych atrakcji znajdziecie podczas niezwykłej wystawy - przyznają przedstawiciele Avenidy.

Wystawę można odwiedzać od 16 marca do 1 kwietnia. Znajduje się ona na poziomie +1 w Avenida Lounge. Ekspozycja jest dostępna w godzinach otwarcia centrum handlowego.

- Prócz wyjątkowych ekspozycji na każdego czeka duża dawka wiedzy z historii lotnictwa oraz całe mnóstwo ciekawostek o stalowych ptakach. Każdy odwiedzający może spełnić swoje małe albo duże marzenie i zasiąść za sterami symulatora lotów! - czytamy w komunikacie galerii.

My także odwiedziliśmy to miejsce, a zdjęcia z wystawy możecie obejrzeć w poniższej galerii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE