kajdanki

i

Autor: shutterstock

Nie zapłacił za towar w sklepie a potem uciekał przed ochroniarzem. Szybko został złapany

2021-12-29 12:32

Policjanci z Komisariatu Policji w Mosinie zatrzymali mężczyznę za kradzież rozbójniczą. Sprawca ukradł artykuły w lokalnym markecie oraz naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony. Został przez niego ujęty, a po chwili od zdarzenia zatrzymany przez funkcjonariuszy. Teraz odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

W miniony poniedziałek, 27 grudnia br. policjanci z Komisariatu Policji w Mosinie zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży rozbójniczej.

Około godziny 19.00, sprawca wszedł do marketu w Stęszewie, zrobił zakupy za kilkadziesiąt złotych i próbował uciec, nie płacąc za towar. Zauważył go pracownik ochrony, który szybko zareagował i ujął złodzieja. Okazało się, że w trakcie ucieczki napastnik chcąc utrzymać towar w posiadaniu, dodatkowo naruszył nietykalność cielesną ochroniarza sklepu.

25-latek został natychmiast zatrzymany przez funkcjonariuszy i usłyszał trzy zarzuty - kradzieży rozbójniczej, kierowania gróźb karalnych wobec pracownika oraz naruszenia jego nietykalności cielesnej. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE