Szpital

i

Autor: Unsplash

tragedia

Nastolatka zgłosiła się do szpitala, ale odesłano ją do domu. Następnego dnia zmarła

2024-03-03 15:48

Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Kobyla Góra w powiecie ostrzeszowskim (Wielkopolskie). Nastolatkę znaleziono nieprzytomną na terenie jednej z posesji. Pomimo reanimacji, nie udało się jej uratować. Okazało się też, że dzień wcześniej zgłosiła się do szpitala, jednak odesłano ją do domu.

Tragedia w Kobylej Górze. Nie żyje nastolatka

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 8 rano na terenie jednej z posesji w Kobylej Górze w powiecie ostrzeszowskim (Wielkopolskie). Służby ratunkowe zawiadomiono, że 18-letnia dziewczyna nagle straciła przytomność i upadła przed domem.

"Przybyli na miejsce ratownicy medyczni i strażacy przez ponad godzinę prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową. Nie udało się przywrócić czynności życiowych" - powiedział asp. Tomasz Mądry.

Nieprzytomną nastolatkę zabrał śmigłowiec LPR do szpitala we Wrocławiu. Jak podał lokalny profil informacyjny Kobyla Góra Movie, dziewczyna zmarła na szpitalnym oddziale ratunkowym wrocławskiego szpitala przy ul. Borowskiej.

18-latka dzień wcześniej szukała pomocy w szpitalu

Z kolei dziennikarz z portalu społecznościowego Ostrow24ok poinformował PAP, że dzień wcześniej nastolatka szukała pomocy na tzw. wieczorynce przy szpitalu w Ostrzeszowie.

"Udała się tam ze względu na złe samopoczucie. Jej mama powiedziała, że tam popełniono błąd, ponieważ odesłano ją do domu" - powiedział Marek Radziszewski, który był na miejscu zdarzenia.

Atak nożownika w Poznaniu. Mamy nagranie ze śmieciarki!

To najszybciej wyludniające się miasta w Wielkopolsce