Międzynarodowe Targi Poznańskie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających jarmark

2022-12-01 15:33
Mezo na Poznańskim Jarmarku Świątecznym. Tłumy ludzi na Międzynarodowych Targach Poznańskich
Autor: Szymon Miś Poznański Jarmark Świąteczny na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Podczas Poznańskiego Jarmarku Świątecznego na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawiają się tłumy ludzi, zarówno w tygodniu, jak i szczególnie w weekendy Jarmark bije rekordy popularności. W związku z tym władze MTP postanowiły wyjść frontem do odwiedzających. Od tego weekendu będzie m.in. więcej miejsc parkingowych dla zwiedzających.

Więcej miejsc parkingowych w weekendy pod MTP

W związku z ogromnym zainteresowaniem Poznańskim Jarmarkiem Świątecznym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w weekendy będzie udostępniony dodatkowy parking. Znajdować się on ma przy wjeździe bramą nr 7, która jest od strony ulicy Bukowskiej, vis a vis hotelu Sheraton. Parking będzie otwarty:

  • w piątki od 15:00 do 21:00
  • w soboty oraz niedziele od 11:00 do 21:00

Kolejny punkt zwrotu kubków

Ze względu na duże zainteresowanie grzanym winem, oraz gorącą czekoladą w weekendy zostanie uruchomiony także drugi punkt zwrotu kubków, a w tym pierwszym zostanie dodatkowo zwiększona obsługa. Warto pamiętać o przynoszeniu swoich kubków, lub naczyń jednorazowych. Warto też otrzymywać zwrot kaucji na kartę.

Na Poznański Jarmark Świąteczny bimbą?

Warto pamiętać, jeśli jest się mieszkańcem Poznania, że można bez problemu dojechać na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich tramwajem, szczególnie świąteczną bimbą, która wyrusza w miasto i jeździ między wszystkimi lokalizacjami tegorocznego Betlejem Poznańskiego.

Sonda
Czy lubisz odwiedzać Betlejem Poznańskie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE