Męskie Granie 2023 - dzień 1. w Poznaniu

i

Autor: Szymon Miś Pierwszy dzień koncertu Męskiego Grania na poznańskiej Cytadeli

Koncerty

Męskie Granie 2024 w Poznaniu! Kiedy rusza sprzedaż biletów?

2024-02-14 21:01

Poznaliśmy trasę tegorocznej serii koncertów "Męskie Granie". Jak co roku wydarzenie zawita także do Poznania i odbędzie się w dniach 26-27 lipca w Parku Cytadela. Kiedy rusza sprzedaż biletów? Ile będą kosztowały wejściówki? Kto w tym roku wystąpi w Poznaniu? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

Męskie Granie 2024. Znamy datę koncertów

Męskie Granie to festiwal muzyczny, organizowany od 2010 przez agencję eventową Live. Jego pomysłodawcą i sponsorem jest producent piwa Żywiec. Wydarzenie te od wielu lat cieszy się bardzo dużą popularnością. W 2024 odbędzie się kolejna edycja koncertów.

Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:

  • 28-29 czerwca – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem
  • 12-13 lipca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński
  • 19-20 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
  • 26-27 lipca – Poznań, Park Cytadela
  • 2-3 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe
  • 9-10 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 23-24 sierpnia – Warszawa, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji

Męskie Granie 2024 w Poznaniu. Kto wystąpi na scenie?

W Poznaniu tegoroczne koncerty zaplanowano na 26 i 27 lipca. Odbędą się one w Parku Cytadela.

Męskie Granie od lat stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski, a 15-lecie kultowej już trasy to doskonały pretekst do świętowania. W tym roku na scenie projektu pojawią się wszyscy najważniejsi polscy artyści – zarówno ci od lat związani z wydarzeniem, jak i nowi, obiecujący muzycy. Nie zabraknie także licznych niespodzianek.

Artyści, którzy wystąpią na Męskim Graniu 2024 w Poznaniu zostaną zaprezentowani w najbliższym czasie.

Bilety na Męskie Granie 2024. Ile kosztują? Kiedy rusza sprzedaż?

Kiedy rusza sprzedaż biletów na Męskie Granie 2024? 6 lutego rozpoczynamy przedsprzedaż dla posiadaczy Allegro Smart! Przed rozpoczęciem sprzedaży zaloguj się na eBilet swoim kontem Allegro z aktywną usługą Allegro Smart! 7 lutego rusza regularna przedsprzedaż. Ważne: płatność za bilety będzie możliwa wyłącznie za pomocą BLIK oraz Vouchera eBilet. 

  • Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Możliwa jest jednorazowa zmiana danych w cenie 50 zł.
  • Bilety dla dzieci: wstęp za darmo dla dzieci poniżej 5 lat pod opieką osoby dorosłej
  • Bilety dla osób z niepełnosprawnością: osoba z niepełnosprawnością zakupuje standardowy bilet, opiekun również musi posiadać bilet. Na każdym koncercie dostępny podest z podjazdem oraz specjalna toaleta.

Jak wyglądało Męskie Granie 2023 w Poznaniu? Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!