Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce. Z jeziora wyłowiono zwłoki

2022-12-29 19:28
policja grudziadz
Autor: Pixabay Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce. Z jeziora wyłowiono zwłoki

Zwłoki zaginionej w ubiegłym tygodniu 51-letniej mieszkanki Chorzemina (pow. wolsztyński, woj. wielkopolskie) wyłowiono w czwartek, 29 grudnia z wód Jeziora Wolsztyńskiego. W poniedziałek, 2 stycznia zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która ma wskazać przyczynę śmierci kobiety.

Zwłoki 51-letniej kobiety wyłowiono z Jeziora Wolsztyńskiego

Oficer prasowy policji w Wolsztynie asp.sztab. Wojciech Adamczyk powiedział w czwartek, 29 grudnia, że rodzina 51-laki zgłosiła jej zaginięcie 23 grudnia. Wskazał, że w środę dzielnicowy otrzymał informację, iż na cienkiej warstwie lodu na Jeziorze Wolsztyńskim widać część garderoby. Jak się okazało, była to bluza, którą rodzina zaginionej rozpoznała, jako należącą do 51-latki.

Pierwsze działania poszukiwawcze na wodach jeziora rozpoczęto w środę, a po nocnej przerwie wznowiono je w czwartkowy ranek. Policjant wskazał, że wyłowione z wody zwłoki zostały rozpoznane m.in. przez lekarza rodzinnego, który był na miejscu poszukiwań. Adamczyk dodał, że przeprowadzono oględziny ciała, a sekcję zwłok zaplanowano na poniedziałek.

- Do momentu przeprowadzenia sekcji zwłok nie można wykluczyć żadnej hipotezy. Co do przyczyn zgonu będziemy mogli się wypowiedzieć dopiero po uzyskaniu wyników sekcji - podkreślił.

Zaznaczył, że w sprawie śmierci kobiety, zgodnie z praktyką w tego typu sytuacjach, wszczęto postępowanie prowadzone formalnie pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

Sukces detektywa Rutkowskiego. Pomógł matce odzyskać córeczkę z Pakistanu

Kultowe smaki PRL-u. Pamiętasz te dania z barów mlecznych i stołówek?

Pytanie 1 z 10
Bary mleczne były w PRL popularne, ponieważ było w nich:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE