Makabryczne odkrycie w mieszkaniu w Opalenicy. Drzwi do mieszkania 76-latki otworzyli strażacy i policjanci

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/policja.gov.pl Makabryczne odkrycie w mieszkaniu w Opalenicy. Drzwi do mieszkania 76-latki otworzyli strażacy i policjanci

Makabryczne odkrycie w mieszkaniu w Opalenicy. Drzwi do mieszkania 76-latki otworzyli strażacy i policjanci

2023-02-19 13:59

Makabryczne odkrycie w Opalenicy (pow. nowotomyski) w Wielkopolsce. Lokalny portal pnt.info.pl poinformował, że w jednym z mieszkań ujawniono zwłoki w znacznym stanie rozkładu. Co wiadomo o tej sprawie?

Do zdarzenia doszło w piątek (17 lutego) po godz 16:00. Zarządca jednego z budynków wielorodzinnych w Opalenicy wezwał służby, które miały otworzyć mieszkanie. Portal pnt.info.pl poinformował, że w środku były zwłoki w stanie znacznego rozkładu.

Ustalono, że ciało należało do 76-letniej kobiety, która była właścicielką mieszkania. Przyczyny zgonu nie są znane, ale być może wyjaśni to sekcja zwłok, która odbędzie się w najbliższych dniach.

Zgon 42-latka podczas interwencji policji w Radymnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE