David Beckham

i

Autor: Instagram David Beckham

Świat

Mają "tylko" jedno marzenie... chcą wyglądać jak David Beckham! Dlatego poddają się nietypowej operacji plastycznej

2024-02-22 9:37

David Beckham ma miliony fanów na całym świecie. Dla wielu kobiet ten sportowiec byłby idealnym partnerem. Jednak to nie wszystko, panie wzdychają do byłego piłkarza, a jak się okazuje mnóstwo mężczyzn dąży do tego, by dorównać Beckhamowi w... wyglądzie! Szczegóły w artykule.

Być jak David Beckham!

Były piłkarz takich klubów, jak Manchester United, Real Madryt, czy Paris Saint-Germain, nadal jest na topie, a ludzie chcą się do niego upodabniać i go naśladować. Kilka lat temu fani "Becksa" nosili takie same fryzury, jak ich idol, a dzisiaj idą o krok dalej. Jak donoszą serwisy internetowe, obecnie mężczyźni poddają się nietypowym operacjom plastycznym - zależy im szczególnie na jednej części ciała

Chcą wyglądać jak David Beckham, dlatego operują sobie... brodawki sutkowe

David Beckham od kilkunastu lat jest inspiracją dla wielu mężczyzn. Jednak obecnie nie kopiują oni już tylko jego stylu czy fryzury. Dodatkowo kupują promowane przez niego marki i przedmioty. Jednak to nadal za mało... Dzisiaj mężczyźni chcą mieć sutki Davida Beckhama! Według najnowszych informacji, panowie decydują się na operacje plastyczne i co ciekawe, zmieniają sobie... brodawki sutkowe. 

"New York Post" podaje, że David Beckham stał się wzorem dla wielu mężczyzn, którzy chcą, by ich brodawki sutkowe wyglądały tak, jak te u właściciela Interu Miami. Chirurdzy w Nowym Jorku zaobserwowali tę tendencję, a koszt takiej operacji to 5 tys. dolarów - relacjonuje serwis przegladsportowy.onet.pl. - Jest wzrost liczby mężczyzn chcących poddać się operacji sutków, by naśladować wygląd Beckhama. Ludzie chcą jego sutków - powiedział doktor Marc Everett w rozmowie z "Daily Mail", czytamy w portalu.

Co ciekawe, chętnych na ten zabieg jest coraz więcej! - To zdecydowanie rosnący trend, przeszliśmy od dwóch takich operacji rocznie, do średnio dwóch miesięcznie - zaznaczył z kolei chirurg Elie Levine, czytam.

Victoria Beckham ujawnia prawdę o romansie męża. Cała rodzina cierpiała