WYDARZENIA

Kultowe Targi Rzeczy Ładnych wreszcie w Poznaniu! Ponad 300 wystawców z całej Polski [ZDJĘCIA]

2024-02-21 18:14

Targi Rzeczy Ładnych organizowane są w Polsce od 10 lat. Największe w Polsce wydarzenie promujące współczesny design i unikalne produkty po raz pierwszy zawita do Poznania. Na pierwszej edycji TRŁ POZNAŃ! ma pojawić się aż 300 wystawców. Co tam znajdziemy?

Targi Rzeczy Ładnych - czym są TRŁ?

- Czekaliśmy na ten moment kilka lat! największe targi designu wreszcie w targowej stolicy Polski! Kochamy świetny polski design i kochamy Poznań. Jest tu coś fantastycznego. Jest energia, jest klimat, jest styl i jest cudowna świadoma publiczność - mówią organizatorzy Tragów Rzeczy Ładnych (TRŁ) Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Czym są Targi Rzeczy Ładnych? - To największe targi niezależnego designu w Polsce. Od 10 lat impreza promuje i przyciąga najlepsze marki, projektantów i ilustratorów, a każdą edycję odwiedza ok. 10 tysięcy osób. Targi Rzeczy Ładnych to wyjątkowa selekcja polskich marek i przegląd najnowszych trendów. Podczas wydarzeń odbywają się liczne wystawy, spotkania i projekty specjalne - wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

Targi Rzeczy Ładnych w Poznaniu - oferta

Na pierwszych Targach Rzeczy Ładnych pojawi się ponad 300 wystawców i 10 stref: MEBLE, LAMPY, PLAKATY i CERAMIKA, TEKSTYLIA, KWIATY I ROŚLINNE AKCESORIA, PRODUKTY WELLNESS, EKOLOGICZNE KOSMETYKI, BIŻUTERIĘ i PRODUKTY DLA DZIECI oraz DELI - strefę z delikatesowymi i rzemieślniczymi przetworami i alkoholami.

Targi Rzeczy Ładnych w Poznaniu - kiedy i gdzie? Bilety na Targi Rzeczy Ładnych

TRŁ POZNAŃ! odbędą się w weekend 2-3 marca 2024 r. w Pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wystawcy zapraszają między 11:00 a 19:00. Bilety na wydarzenie można kupić online na Ebilet.pl lub w kasach przed wejściem. Bilet jednodniowy kosztuje 15 zł, dzieci do lat 12. wchodzą bezpłatnie.

- Świętujcie z nami polski design! Zapraszamy całymi rodzinami! Niech to będzie najładniejszy weekend tej wiosny w Poznaniu! - zapraszają organizatorzy.