Kolejna edycja programu Mieszkanie do remontu. Tanie lokale w centrum Poznania

2022-05-12 15:12
Poznań zdj. uniwersalne
Autor: Unsplash

Tanie mieszkania w centrum Poznania. To propozycja od Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych w ramach programu Mieszkanie do remontu. Na poznaniaków czekają kawalerki, mieszkania dwu, trzy, a nawet czerto pokojowe, w sumie 24 lokale. Warunkiem jest wykonanie niezbędnego remontu.

Startuje kolejna edycja programu Mieszkanie do remontu. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych proponuje poznaniakom 24 mieszkania. Kawalerki, dwu, trzy i czteropokojowe. Powierzchnia to między 22 a 144 metry kwadratowe.

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

- To atrakcyjna alternatywa dla najmu na rynku komercyjnym - galopujących cen, niemożności dostania kredytu hipotecznego, ale też dla osób, które nie spełniają warunków, by otrzymać mieszkanie od miasta.

Mówi Łukasz Kubiak z ZKZL.

Dodaje, że przy obecnych cenach najmu, remont, który wyniesie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych to inwestycja, która się szybko zwróci.

Warunek jest prosty - mieszkanie trzeba wyremontować. Ich stan jest różny, niewykluczone są wymiany instalacji elektrycznej czy wodno-kanalizacyjnej. Zaletą jest fakt, że ZKZL nie narzuca konkretnych rozwiązań, takich jak kolor ścian czy kafelek.

Na przeprowadzenie remontu mamy pół roku. Opis mieszkań wraz z niezbędnymi pracami znajdziecie na stronie ZKZL. Tam jest także formularz zgłoszeniowy. Czas na jego przesłanie jest do 18 maja.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE